3 najšialenejšie technologické novinky predstavené na CES 2017

Toto sú tie najšialenejšie a najbláznivejšie technologické novinky, ktoré boli predstavené na medzinárodnom veľtrhu CES 2017 v Las Vegas.

1. Hushme

Kolegovia okolo neustále hlasno telefonujú zatiaľ čo ty sa chceš pracovať? Možno práve tento technologický gadget s názvom Hushme (v preklade Umlč ma) by mohol pomôcť! Je navrhnutý tak, aby sa človek mohol vykecávať bez negatívneho vplyvu na osoby v jeho okolí. Taktiež má vstavaný Voice Changer, a ak chceš, aby si mal hlas ako Darth Vader, nie je to problém. To všetko môžeš mať za približne 200$.

hushme-office-setting

 

2. Kerastase Hair Coach by Withings

Inteligentná kefa na vlasy? Áno je to tak, Kerastase Hair Couch ťa naučí česať si vlasy poriadne. Vstavaný mikrofón počúva, ako sa češeš, zatiaľ čo celá rada ďalších senzorov testuje a vyhodnocuje tvoje ťahy a kvalitu vlasov. Všetky tieto dáta môžeš sledovať a vyhodnocovať v mobilnej aplikácii. Už nikdy viac nebudeš chcieť kefu, ktorá neobsahuje gyroskop a akcelerometer.

3. Denso Vacuum Shoes

Vysávačové topánky. Áno, sú skutočne praktické a taktiež veľmi módne. Nepoužívajú batérie, ale zakaždým, keď spravíš krok, stačíš tym pedál, ktorý poháňa motor a ten nasáva špinu do malej vnútornej nádoby.

denso-vacuum-shoe-ces-2017-04

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *